2015 Ramazan İftar Programı

Etkinlikler2015 Ramazan İftar Programı için yorumlar kapalı

Çok genç bir dernek olmamıza rağmen ilk etkinliğimiz olan 2015 iftar programımıza rağbet oldukça fazlaydı. Cemile Sultan Korusunda düzenlediğimiz iftar yemeğimize birçok değerli hayırsever dostumuz bizlere bu ilk organizasyonumuzda destek olmak ve genç kızlarımızın yüksek öğrenimlerine katkıda bulunmak için teşrif etmişlerdir.

Programlarının yoğunluğuna rağmen; Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen ve Kadem Yönetim Kurul Başkan Yardımcısı, Cumhurbaşkanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan Bayraktar bizleri kırmayarak iftar yemeğimizi şereflendirmişlerdir.

Açılış konuşmasını Neyad Yönetim Kurul Başkanımız Sayın A. Nilgün Diptaş’ın yaptığı organizasyonumuzda, derneğimizin kuruluş amacı, vizyon ve misyonumuzu hayırsever konuklarımızla paylaşarak bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Üsküdar Belediye başkanı Sayın Hilmi Türkmen ise mübarek Ramazan döneminde yardımlaşmanın önemine dikkat çekerek geleceğe dair sivil toplum kuruluşlarının önemine değindi.

Sayın Sümeyye Erdoğan Bayraktar konuşmasında sivil toplum kuruluşlarının etkisinin azımsanmayacak kadar önemli olduğunu, gençlerin dinamizminin büyüklerimizin deneyimleriyle bütünleşerek Türkiye’yi hedeflerine ulaştırmada büyük rol oynanacağını ve sadece kendi gelecekleri değil bütün insanlığın kaderlerinde etkili olan gençlerimize sahip çıkılması gerektiğine parmak bastı.

Konuşmaların sonunda Sayın Hilmi Türkmen ve Sayın Sümeyye Erdoğan Bayraktar’a NEYAD yönetim kurul başkanımız Nilgün Diptaş plaket ve çiçek takdiminde bulunmuştur.

Musiki dinletisi eşliğinde devam eden iftar yemeğimizi katılan hayırsever konuklarımıza teşekkürlerimizi diş kirası sunarak tamamladık.