BİKAP ile Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Ortak Projede Buluştu

BİKAP (Başarılı İş Kadınları Platformu) tarafından organize edilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen alışveriş şenliği ile başarılı bir iş birliğine imza attı. Kapı girişinden elde edilen gelirin derneğimize bağışlandığı alışveriş şenliğinde birbirinden ünlü isimleri ağırlandı.

Bilge Eren’in kurucusu olduğu BİKAP, her biri kendi sektör ve alanlarında başarılı olan iş kadınlarını tek bir çatı altında birleştirmeye devam etti. Yapmış olduğu çalışmalar ile hem kadınların iş dünyasında ne boyutta yer aldıklarını, hem de bu doğrultuda hedeflere sahip olan kadınları topluma kazandırmak amacıyla Florya Kaşıbeyaz’da düzenlenen alışveriş kermesi kapılarını özel misafirlerine açtı. Cemiyet ve magazin dünyasının önemli isimlerinin katılımı ile gerçekleşen alışveriş şenliği birbirinden ünlü isimleri ağırladı ve keyifli anlara sahne oldu. Şenliğe gelen misafirlerin katılımıyla kapı girişlerinden elde edilen gelirin tamamı yurt dışında eğitim görmek isteyen ve gerekli maddi yeterliliğe sahip olmayan kız çocuklarının  eğitim masrafları için burs imkanı sağlayan derneğimize bağışlandı.

Şenliğin sonunda derneğimiz adına başkan yardımcımız Emel Ersoy Projenin sahibi ve koordinatörü olan Bilge Eren’e bu etkinlikte ana sponsor olarak Lion Diamond adına Öznur Yakın’a, Lavin Event kurucusu Neslihan Hoşcan’a katkılarından dolayı ödül plaketlerini takdim etti.

Yorumu Gönder

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretli alanları doldurmanız zorunludur

© NEYAD 2017 • Tasarım & Kodlama: Özkan Öner